Erlend Eide

Rektor • Korpsdirigent

Telefon  57789549
E-post  erlend.eide@hyllestad.kommune.no

Mats Willemoes Systaddal

Inspektør • Piano • Slagverk • Band
Tilrettelagt musikk

Telefon  97460697
E-post  mats.systaddal@hyllestad.kommune.no

Hanne Heia Dybvik

Song • Piano • Kordirigent

Telefon  97162017
E-post  hanne.dybvik@hyllestad.kommune.no

Henriette Bakke Hatlevoll

Song

Telefon  95162265
E-post  henriette.hatlevoll@hyllestad.kommune.no

Knut Skoghei

Hardingfele • Fele • Gitar,
Tilrettelagt musikk

Telefon  99732230
E-post  knut.skoghei@hyllestad.kommune.no

Mari Therese Martinussen

Messinginstrument • Korps i klasserommet

Telefon  97761551
E-post  mari.therese.martinussen@forde.kommune.no

Reidun Porten

Messinginstrument • Korps i klasserommet
Musikkbarnehage • Musikk frå livets byrjing
Tilrettelagt musikk

Telefon  91648614
E-post  reidun.porten@hyllestad.kommune.no

Unni Hygen

Kreativ verkstad • Visuell kunst

Telefon  47083320
E-post  unni.hygen@hyllestad.kommune.no

Øyvind Rye Dybvik

Gitar • El-bass • Digital musikk • Slagverk
Band • Tilrettelagt musikk

Telefon  97043981
E-post  oyvind.dybvik@hyllestad.kommune.no

Design og nettløsning: Doghouse