Erlend Eide

Rektor • Korpsdirigent
Song/PIano/Slagverk (Vikar 2019/20)

Telefon  57789549
E-post  erlend.eide@hyllestad.kommune.no

Reidun Porten

Inspektør • Korpsdirigent • Korps i klasserommet
Messinginstrument • Musikk frå livets byrjing
Go Bananas • Tilrettelagt musikk

Telefon  91648614
E-post  reidun.porten@hyllestad.kommune.no

Bertil Fossli

Fagleiar dans • Danselærar

Telefon  93620262
E-post  bertil.fossli@hyllestad.kommune.no

Hanne Heia Dybvik

Song • Piano • Kordirigent

Telefon  97162017
E-post  hanne.dybvik@hyllestad.kommune.no

Henriette Bakke Hatlevoll

Song (permisjon)

Telefon  95162265
E-post  henriette.hatlevoll@hyllestad.kommune.no

Ingrid Schei Stuhaug

Fele • Hardingfele
Innleigd frå Førde kulturskule

Telefon  90016334
E-post  ingrid.schei.stuhaug@forde.kommune.no

Mari Therese Martinussen

Messinginstrument • Korps i klasserommet
Innleigd frå Førde kulturskule

Telefon  97761551
E-post  mari.therese.martinussen@forde.kommune.no

Mats Willemoes Systaddal

Piano • Slagverk
75% permisjon i 2019/20

Telefon  97460697
E-post  mats.systaddal@hyllestad.kommune.no

Unni Hygen

Biletkunst - Kreativ verkstad

Telefon  47083320
E-post  unni.hygen@hyllestad.kommune.no

Øyvind Rye Dybvik

Gitar • El-bass • Digital musikk
Slagverk • Band • Go Bananas

Telefon  97043981
E-post  oyvind.dybvik@hyllestad.kommune.no

Design og nettløsning: Doghouse